Koupaliště

koupalisteAreál letního koupaliště ve Veselí nad Moravou prošel několik let trvající rekonstrukcí, která přináší zkvalitnění i rozšíření nabízených služeb a zpříjemňuje tak chvíle odpočinku i zábavy, které k létu neodmyslitelně patří.

V letech 2010-2011 prošel kompletní rekonstrukcí velký bazén pro plavce a nově bylo vybudováno brouzdaliště pro nejmenší děti.

V následujícím roce uvítaly zejména děti čtrnáctimetrovou skluzavku Niagára.

V roce 2013 pokračovala rekonstrukce výstavbou úplně nové budovy se sociálním zařízením, která zároveň na svých terasách nabízí odpočinkový prostor, kde je možné trávit čas opalováním. Drobnými proměnami si prošel i prostor v blízkosti bazénů – na děti v brouzdališti dohlíží dřevěný vodník, nejmenším slouží nové minihřiště, pro starší potom hřiště plážový volejbal.

Práce na koupaliště pokračovaly i v roce 2014, kdy došlo k rozsáhlé opravě neplaveckého bazénu. Vodní radovánky byly zpestřeny novým pětapadesátimetrovým tobogánem a řadou dalších zábavných prvků – přibyly chrliče, plovoucí leknínové listy, prolézací síť či masážní trysky. Široká pergola umístěná přímo u hrany bazénu dopřává zastínění ploch v bezprostřední blízkosti vody. 

V roce 2015 přibyly také nové šatny, bufety u plaveckého i neplaveckého bazénu. Nově funguje i elektronický čipový systému pro návštěvníky (náramkový čip slouží také jako klíč k šatní skříňce a jako platební nástroj k výpůjčce lehátek nebo sportovního náčiní a k zakoupení občerstvení v celém areálu). Nedávno přibyla také veřejná knihobudka.

Veškeré rekonstrukce jsou plně hrazeny z rozpočtu města Veselí nad Moravou.

 

Provozní doba koupaliště

Na platebních terminálech je akceptován i Flexi/Relax/Fokus Pass od společnosti Sodexo
Pass ČR.

Hlavní sezona (červenec, srpen):
Pondělí - neděle   10:00 - 21:00
   
Vedlejší sezona (červen, září):
Pondělí - pátek 13:00 - 19:00
Sobota - neděle 11:00 - 19:00
   

 

 

Kontakt:

Městské koupaliště Veselí nad Moravou
Zámecká 29
698 01 Veselí nad Moravou

Tel: 518 322 628 (jen v letních měsících)

 

pdfNávštěvní řád koupaliště

pdfCeník koupaliště

 

 
Aktuální mimořádná a ochranná opatření ke covid-19 - dle Ministerstva zdravotnictví (mzcr.cz) - https://www.mzcr.cz/category/uredni-deska/rozhodnuti-ministerstva-zdravotnictvi/aktualni-mimoradna-a-ochranna-opatreni-ke-covid-19/ 
 
  

Odpovědná osoba: René Zeman
mob.: 603 496 313, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.