Dětská hřiště a mobiliář

detskaSlužby Města Veselí mají ve správě 23 dětských hřišť, z toho 5 v areálech školek. Dětská hřiště jsou v převážné většině z dřevěných materiálů – smrkových lepených profilů opatřených barevným nátěrem. Doplňkové prvky jsou kovové, popř. plastové. Lanové prvky jsou z polypropylenových lan s ocelovým jádrem. Provoz na dětském hřišti je usměrněn návštěvním řádem. V roce 2020 byly otevřeny dvě nové hřiště, a to V Hájku hřiště z atraktivní akátové kulatiny a hřiště na Hutníku za výškovými domy. Naší snahou je hřiště udržovat funkční v dobrém technickém stavu a ve spolupráci s městem Veselí stávající dosluhující hřiště postupně nahrazovat novými, moderními s atraktivními prvky a bezpečnou dopadovou plochou. Hřiště prochází pravidelnou roční kontrolou certifikovanou osobou a pravidelnými kontrolami pracovníky SMV.

V naší péči je také drobný mobiliář města, lavičky, stojany na kola, odpadkové koše atd. Samostatnou kategorií jsou vodní prvky, např. na nám. Míru, v zámeckém parku a Bartolomějském náměstí.

pdf Návštěvní řád dětského hřiště

Mapa mobiliáře:  http://hsmap.cz/app/veselinm/index.php?project=veselinm_mesto&hslayers=geoVeselinm/kose_verejnost|lavicky_verejnost,zabaged

 

Odpovědná osoba: Ing. Jana Ondrůšová
tel. 603 496 314
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.