Trhy, tržní místa, reklama

Služby Města Veselí nad Moravou zajišťují koncem srpna Bartolomějský jarmarkna Bartolomějském náměstí. Prodejní místa je nutné rezervovat předem.

Pronajímáme reklamní plochy na sloupech veřejného osvětlení, jedná se o dlouhodobé reklamy na základě uzavřené smlouvy. Krátkodobé reklamy lze umístit na nosičích Horizont, které jsou umístěny na sloupech veřejného osvětlení v počtu 20 ks.

Provádíme také umísťování reklamních plachet (bannerů) na vyhrazených místech zábradlí. Jedná se o zábradlí u Kauflandu, zábradlí u Švadlenky a zábradlí ve směru od Kozojídek. Výrobu reklamní plachty si zajišťuje zákazník a musí mít délku max. 3 m.

Reklamy nesmí obsahovat informace, které by porušovaly právní předpisy. Nesmí být používány k propagaci politických stran mimo právní úpravou stanovené období předvolební kampaně. Nesmí také obsahovat reklamu na půjčky a úvěry. Pronájem míst pro umístění reklamních bannerů je možno si rezervovat s časovým předstihem, platby dle dohody v hotovosti nebo fakturou na základě sepsané objednávky.

 

pdf Ceník správce trhů 

pdf Ceník reklamy 

Odpovědná osoba: Mikesková Ludmila
tel.: 604 761 014, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.