Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Pronájem bufetového občerstvení v areálu koupaliště

Služby Města Veselí nad Moravou vyhlašují veřejnou soutěž o pronájem bufetového občerstvení v areálu koupaliště ve Veselí nad Moravou. Zájemce bude mít za úkol zajišťovat gastronomické služby po celou dobu sezónního provozu koupaliště v rámci stanovené otevírací doby, tj. každoročně minimálně v období od 1.6. do 31.8.2020. Kompletní informace naleznete v příloze.

Zájemce uvede v písemné nabídce výši navrhovaného nájemného, popis poskytovaných dalších služeb a rozsah poskytovaného občerstvení.

Nabídka v písemné formě musí být podána v zalepené obálce, která musí být zřetelně označena nápisem: "VEŘEJNÁ SOUTĚŽ - PRONÁJEM PROSTOR OUPALIŠTĚ VESELÍ NAD MORAVOU - NEOTVÍRAT".

Lhůta pro podání nabídek končí 2.3.2020 v 13:00 hod.

Okamžikem podání nabídky se rozumí okamžik jejího doručení do místa sídla organizace SMV, Blatnická 1551, 698 01  Veselí nad Moravou.

Nabídky podané po uplynutí lhůty nebudou do soutěže zahrnuty. 

Aktuality

18.03.2020 - Hygienická opatření SMV

Vážení,dovolte, abychom vás, v souvislosti s epidemií koronaviru, informovali o zavedení hygienických pravidel v celém areálu Služeb Města Veselí..

celý článek..
18.03.2020 - Bloková očista vozovek, parkovišť, odstavných ploch

Služby Města Veselí nad Moravou připravují blokovou očitu vozovek, parkovišť a odstavných ploch. Práce jsou naplánovány na měsíc duben až..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek