Skočit na hlavní obsah - Skočit na hlavní navigaci webu

Mapa stránek | Tisknout stránku

Dokončené a započaté práce SMV

 

Služby Města Veselí nad Moravou dokončily v měsíci září 2018 výsadbu zeleně. Jednalo se konkrétně o ulici Kollárova u nově vybudované cyklostezky a dále o ulici Masarykova od ulice Svatoplukovat až po hřbitov v Milokošti. Provedl se také výsev trávníků kolem nově vybudované cyklostezky na sídlišti Chaloupky.

 

SMV také dokončily opravu chodníků na sídlišti Hutník a na ulici Masarykova, kde byla v obou případech provedena kompletní oprava stávajícího povrchu chodníků.

 

V měsíci říjnu zahájily SMV práce na opravě chodníku na ulici J.E.Purkyně k Poliklinice. Jedná se o výměnu celého svrchního povrchu, včetně obrubníků a dlažby. Původní, velmi frekventovaný chodník, byl v nedobrém stavu vlivem výkopových prací na kabelážích a proto Město uvolnilo peníze na jeho kompletní rekonstrukci.

 

Dále byly zahájeny i práce na novém chodníku u urnových hrobů na městském hřbitově, společně s budováním nových urnových hrobů. 

 

Za SMV Pavel Bouda - ředitel 

 

 

 

 

 

 

Aktuality

08.04.2019 - Nabídka práce - plavčíci a uklízečky

Služby Města Veselí nad Moravou hledají schopné plavčíky a uklízečky na provoz letního koupaliště ve Veselí nad Moravou Pracovní poměr:..

celý článek..
01.04.2019 - Uzavření Sběrného dvora 20. 4. 2019

Vážení občané,dne 20. 4. 2019 bude Sběrný dvůr na ul. Blatnická 1551 UZAVŘEN.Děkujeme za pochopení, SMV. ..

celý článek..
starší aktuality..

Anketa

no poll

no poll

celý článek

Rychlý kontakt

tel.: 518 322 764
e-mailinfo@sluzby-veseli.cz

↑ Zpět na začátek